Ozonowanie Warszawa | Dezynfekcja sali kinowej i teatralnej przed ponownym otwarciem.
21677
post-template-default,single,single-post,postid-21677,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive
 

Dezynfekcja sali kinowej i teatralnej przed ponownym otwarciem.

Dezynfekcja sali kinowej i teatralnej przed ponownym otwarciem.

Jak szybko i skutecznie zdezynfekować salę kinową lub teatralną przed powrotem publiczności. Podobne pytania zadają sobie właściciele i zarządcy kin, teatrów oraz innych obiektów kultury, którzy zamierzają zaprosić gości na pokazy seanse i przedstawienia. Odpowiedź jest równie szybka i skuteczna jak metoda. Jest nią ozonowanie.

Ozonowanie sali kinowej i teatralnej możemy wykonać szybko i skutecznie.Posiadamy dużą ilość potężnych urządzeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zdezynfekować jednocześnie do kilku tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Radzimy sobie doskonale z obiektami o dużej kubaturze, takich jak sale kinowe czy teatralne.

Każda nasza dezynfekcja zakończona zostaje pełną dokumentacją, która jest honorowana przez sanepid.

Ile to trwa i ile kosztuje? Odpowiedź jak zawsze brzmi, to zależy…

Cena ozonowania sali teatralnej lub kinowej zależy od powierzchni i kubatury. Średnia cena dezynfekcji sali teatralnej lub kinowej o powierzchni 400m² wynosi ok. 800 – 1000zł netto. Im większa powierzchnia tym cena za metr kwadratowy jest mniejsza. Czas potrzebny na dezynfekcję sali kinowej lub teatralnej o powierzchni ok. 400m² to ok. 3 godziny od przyjazdu ekipy do wyjścia. Pracujemy również wieczorami i w nocy. Dlatego salę kinową lub teatralną można skutecznie zdezynfekować bezpośrednio po przedstawieniu lub seansie.

Ozonowanie to nie tylko skuteczna metoda dezynfekcji sali teatralnej i kinowej. Ozon doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy, które mogły nagromadzić się przez kilka tygodni przestoju. Ozon usuwa drobnoustroje i roztocza z powietrza i powierzchni.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.